Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
Nowy Tygodnik Kulturalny na najbliższe odcinki staje się wideopodcastem
|Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy i Plesnar & Krauss Films ŁĄCZĄ SIŁY z Lama Stage. Program Nowy Tygodnik Kulturalny na najbliższe odcinki staje się WIDEOPODCASTEM – będzie można nas nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć!

Po ponad trzech latach nadawania programu Nowy Tygodnik Kulturalny w formie podcastu, nagraniu 46 odcinków (w tym dwóch odcinków wideo) nawiązaliśmy współpracę z firmą Lama Stage (doświadczoną firmą w zakresie obsługi wydarzeń kulturalnych), dzięki której najbliższe trzy odcinki powstaną w formie WIDEOPODCASTU.

Emisja najbliższego odcinka wideo już w piątek, 8 marca na platformie ► VOD Warszawa i na kanale Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy na ► YouTube oraz tradycyjnie w wersji audio na platformach podcastowych ► Spotify i Google Podcasts

Niezmiennie rozmawiamy dzięki słuchaczkom i słuchaczom, którzy wspierają nas w serwisie Patronite (www.patronite.pl/NowyTygodnikKulturalny/) i dzięki sponsorom. Dlatego zapraszamy zainteresowane firmy i osoby prywatne do kontaktu: nowytygodnikkulturalny@gmail.com.

Mamy nadzieję już na stałe realizować program z audio i wideo, abyście mogli nas nie tylko słyszeć, lecz także widzieć.

Nowy Tygodnik Kulturalny w formie wideopodcastu już od 8 marca! Prowadzenie: Agnieszka Szydłowska, goście: Katarzyna Borowiecka, Karolina Felberg, Magda Sendecka, Marcin Sendecki, Jacek Wakar, goście specjalni: Andrzej Konopka i Julian Świeżewski, którzy zagrali w filmie „Biała odwaga” w reżyserii Marcina Koszałki.

Przypominamy, że można wziąć udział w nagraniu programu „na żywo” w studio – są jeszcze darmowe ► wejściówki na najbliższe nagranie.Najbliższe nagrania: 4 marca o 15:30 i 8 kwietnia 16:00 w Studiu U20 (Aleje Ujazdowskie 20).

wróć do listy