Wielkość A A A
Kontrast A A

FESTIWAL LET'S DOC

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
LET'S DOC: JURY ECFA
|

Chloë van Baar

Urodziła się w Holandii. W 2018 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku Media i Kultura na Uniwersytecie w Amsterdamie, a w 2020 uzyskała tytuł magistra filmoznawstwa. Zaczynając jako stażystka w dziale programowania festiwalu w 2018 roku, Chloë od prawie trzech lat pracuje jako programistka i producentka festiwalu CINEKID. 

Joanna Żak

Programerka, producentka filmowych i edukacyjnych wydarzeń, obecnie związana z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu. Wcześniej przez wiele lat pracowała dla Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, prowadziła autorskie projekty: Kinoranek i Kino Orbis Pictus. Joanna jest absolwentką programu NEXT WAVE na Die Deutsche Film und Fernsehakademie Berlin oraz wykładowczynią w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Była również selekcjonerką Filmschoolfest Munich, członkinią jury i prelegentką na wielu festiwalach filmowych i konferencjach branżowych. 

Tanja Tlatlik

Tanja jest dyrektorką niemieckiego Festiwalu Filmowów Dokumentalnych dla Dzieci i Młodzieży doxs!. Festiwal odbywa się w listopadzie, ale przez cały rok oferuje pokazy i warsztaty w szkołach i poza nimi. Tanja studiowała film i media audiowizualne w Bochum, Paryżu, Amsterdamie i Montrealu. Po studiach pracowała jako freelancer na festiwalach w Zagłębiu Ruhry i Kanadzie, takich jak Toronto Film Festival i HotDocs. Nadal regularnie doradza programowo innym festiwalom lub zasiada w jury na festiwalach w Europie. 

wróć do listy