Wielkość A A A
Kontrast A A

WARSZTATY RODZINNE

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
Filmowa rozgrzewka 7+ / „TOY STORY 4"
25-03-2023 12:00
|

Zapraszamy na praktyczny warsztat filmowy z reżyserką Zuzanną Sorówką.

Jak to jest być filmowcem? Jak w kilku kadrach wykreować zupełnie inny, magiczny świat? I do tego jeszcze w nim zagrać? Na te oraz wiele innych filmowych pytań poszukamy odpowiedzi podczas praktycznego warsztatu filmowego, w ramach którego zrealizujemy scenę z bajki „Toy Story 4” (reż. Josh Cooley), w której Chudy poznaje Druha Wybucha. Przyszli reżyserzy, operatorzy, dźwiękowcy, scenografowie, kostiumografowie, aktorzy i wszyscy pozostali filmowcy - zgłaszajcie się! Warsztat dedykowany dla dzieci w wieku 7 - 14 lat. 

Informacje praktyczne:
Wszystkich Państwa prosimy o zapoznanie się z bajką „Toy Story 4” przed warsztatem, a w szczególności ze sceną, którą będziemy wspólnie realizować. Zachęcamy także do przyniesienia wszelkich rekwizytów oraz kostiumów, które Państwa zdaniem pasowałyby do tej sceny - to może być wszystko co tylko przyjdzie Wam do głowy. Im bardziej zwariowane pomysły, tym lepsza zabawa!

Link do sceny: https://youtu.be/BL75DUOPKU8

Zuzanna Sorówka - reżyserka i scenarzystka. Absolwentka reżyserii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Jej krótkometrażowy film „Mother Dear” był prezentowany na wielu festiwalach w Polsce oraz za granicą. Jest także autorką teledysków i kampanii społecznych oraz laureatką Nagrody Specjalnej w ramach konkursu Papaya Young Directors 2021. Współorganizowała warsztaty w ramach programów Trampolina do Kina i Warsaw Film Nest w CKF im. Andrzeja Wajdy.

Cena biletu: 15 zł / 13,50 zł (z Kartą Warszawiaka)

Aby wziąć udział w warsztacie należy kupić bilet zarówno dla dorosłego uczestnika jak i dziecka. Są to warsztaty rodzinne, w których udział biorą dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. Nie ma możliwości zostawienia dzieci samodzielnie.

Czas trwania: 90 minut

Uczestnictwo w warsztatach oznacza akceptację Regulaminu.

Autor:
wróć do listy