Wielkość A A A
Kontrast A A

WARSZTATY RODZINNE

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
FILMOWA ROZGRZEWKA | MONTAŻ! 9+
06-04-2024 12:00
|


Przed Wami kolejna odsłona Filmowej Rozgrzewki! Tym razem skupimy się na montażu. Na początku zajęć wspólnie nagramy prosty film, a następnie sprawdzimy na ile różnych sposobów możemy go zmontować. Jeśli ktoś ma ochotę przynieść swój sprzęt, to jak najbardziej można. Im więcej montażystów, tym więcej filmów! 

 

Informacje o prowadzącej.

Zuzanna Sorówka - reżyserka i scenarzystka. Absolwentka reżyserii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Jej krótkometrażowy film „Mother Dear” był prezentowany na wielu festiwalach w Polsce oraz za granicą. Jest także autorką teledysków i kampanii społecznych oraz laureatką Nagrody Specjalnej w ramach konkursu Papaya Young Directors 2021. Współorganizowała warsztaty w ramach programów Trampolina do Kina i Warsaw Film Nest w CKF im. Andrzeja Wajdy.

Cena biletu: 15 zł / 13,50 zł (z Kartą Warszawiaka)

Aby wziąć udział w warsztacie należy kupić bilet zarówno dla dorosłego uczestnika jak i dziecka. Są to warsztaty rodzinne, w których udział biorą dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. Nie ma możliwości zostawienia dzieci samodzielnie.

Czas trwania: 90 minut

Uczestnictwo w warsztatach oznacza akceptację ► Regulaminu.

wróć do listy