Wielkość A A A
Kontrast A A

WARSZTATY RODZINNE

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
FILMOWA ROZGRZEWKA | GRAMY METODĄ DRAMY 9+
27-04-2024 12:00
|

Zapraszamy na kreatywne warsztaty filmowe połączone z improwizacją teatralną, podczas których będziemy eksplorować i odkrywać granice własnej ciekawości, świata i rozwijania relacji z innymi. Warsztat oparty jest na technikach dramowych, które w naturalny sposób angażują nasze różnorodne umiejętności, doświadczenia i pozwalają na nieskrępowane wyrażanie siebie w kontakcie z innymi/ ze sobą samym. Będzie dużo zabaw interakcyjnych, pracy zespołowej, rozwijania zachowań empatycznych i przede wszystkim pracy nad zwiększaniem pewności siebie.

Warsztaty poprowadzi Marcin Majkut. Trener umiejętności psychospołecznych. Producent, autor i prowadzący projekty filmowo psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Twórca projektu www.lekcjewychowawcze.pl. Autor scenariuszy lekcji wychowawczych w programie Filmoteka Szkolna, analiz psychologicznych i materiałów dydaktycznych do filmów dla dzieci i młodzieży Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej, Fundacji Generator czy Szkoły z klasą. Producent Festiwali Filmowych LGBT oraz AfryKamera. Absolwent Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych w SWPS w Warszawie i Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Dyplomowany aktor. 

Cena biletu: 15 zł /13,50 zł z Kartą Warszawiaka
Aby wziąć udział w warsztacie należy kupić bilet zarówno dla dorosłego uczestnika jak i dziecka. Są to warsztaty rodzinne, w których udział biorą dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. Nie ma możliwości zostawienia dzieci samodzielnie.

Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy, Al. Ujazdowskie 20, Warszawa
Czas trwania: 90 minut
Uczestnictwo w warsztatach oznacza akceptację ► Regulaminu.

wróć do listy