Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
DZIEŃ DZIECKA Z VOD WARSZAWA
01-06-2022
|

Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy i festiwal Kino w Trampkach z okazji Dnia Dziecka zapraszają najmłodszych widzów oraz ich rodziców i opiekunów na cykl filmowy przygotowany specjalnie dla nich. I to nie byle jaki cykl, bo złożony z tytułów, które zdobyły uznanie publiczności poprzednich edycji festiwalu i cieszyły się największą popularnością. Wszystkie filmy będą dostępne nieodpłatnie od 1 czerwca na platformie VOD Warszawa.

Poznacie historię piątki przyjaciół z robotniczej dzielnicy Rotterdamu, których rodziny pochodzą z różnych krajów na świecie. Będziecie towarzyszyć Jonathanowi i jego tacie podczas wycieczki do lasu, rozbijania obozu i spędzicie z nimi noc w namiocie. Pomożecie Zsofi i Lizie ujawnić mroczną tajemnicę związaną ze szkolnym chórem. Razem z małą Maj i jej wujkiem Sonnym udacie się w pełną przygód podróż przez magiczne lasy pełne wróżek, artystów cyrkowych i tygrysów.

Cykl filmowy powstał w ramach projektu TRAMPOLINA DO KINA – POKAZY FILMOWE I WARSZTATY RODZINNE.

https://vod.warszawa.pl/strona/produkt/kolekcja/fd3e9eb2-b344-4492-b045-1ac6fa5a9627/trampolina-do-kina-poleca

 

Na platformie VOD Warszawa znajdziecie również ofertę kulturalną warszawskich instytucji skierowaną do najmłodszych widzów. Obok dwóch seriali dokumentalnych „Dzieci z Jedwabnego Szlaku” oraz „Sport Kids. Młodzi sportowcy” czekają na Wasze dzieci również (m.in. „Dzień czekolady" i „Tarapaty"), spektakl teatralny „Porce i Lana" oraz animacje i programy przygotowane m.in. przez Dom Kultury Praga i Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych.

https://vod.warszawa.pl/strona/produkty/sekcja/171/dzien-dziecka

wróć do listy