Wielkość A A A
Kontrast A A

Aktualności

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
YOUNG AUDIENCE FILM WEEKEND
05-11-2023
|

5 listopada 2023 we współpracy z European Film Club Europejskiej Akademii Filmowej organizujemy specjalny pokaz filmu „Everything Will Change” połączony z debatą o ekologii w kinie. Porozmawiamy nie tylko o produkcjach filmowych poruszających ten temat, ale i o rosnącej wrażliwości na kwestię środowiska przyrodniczego podczas pracy na planie filmowym.

Osoby w przedziale wiekowym 12-19 lat, które wezmą udział w projekcji i debacie, mogą aplikować o miejsce w Young Audience Award Jury. Selekcji dokonuje Europejska Akademia Filmowa. Wybiorą oni osoby z całej Europy, które zadecydują, kto spośród nominowanych otrzyma nagrodę dla najlepszego filmu dla młodej widowni. Trzy spośród tych osób mają szansę pojechać do Berlina i wręczyć statuetkę osobiście podczas rozdania Europejskich Nagród Filmowych 9 grudnia 2023! Wyjazd odbywa się na koszt Europejskiej Akademii Filmowej.

Debata 05.11 odbędzie się w języku polskim, film „Everything Will Change” wyświetlony zostanie z polskimi napisami.
Osoby, które chcą aplikować o miejsce w Young Audience Award Jury muszą znać język angielski w stopniu pozwalającym im swobodnie czytać napisy do filmu.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy: ► https://forms.gle/MMjjBWFKcMgqWQRs7

 

* Liczba miejsc ograniczona. W pierwszej kolejności przyjmujemy osoby w wieku od 12 do 19 lat, ale zapraszamy do zgłaszania się do udziału w pokazie także osoby powyżej tego przedziału, które przyjmiemy w zależności od dostępności miejsc.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: anowacka@ckf.waw.pl

wróć do listy