Autorka filmów, artystka wizualna, kierowniczka produkcji. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Film Eksperymentalny oraz Organizacji Produkcji w Szkole Filmowej w Katowicach. Studentka drugiego stopnia na kierunku Sztuki Społeczne w IKP na UW. Jej film dokumentalny „Wszystko o wyjazdach za granicę” brał udział w konkursach festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie oraz Short Waves w Poznaniu. Laureatka konkursu Młode Wilki partycypacyjnym filmem dokumentalnym pt. „Mapa ciała” oraz konkursu na najlepsze dyplomy sztuki mediów organizowanym przez Centrum Sztuki WRO oraz ASP im. Gepperta we Wrocławiu.
Ma 16 lat i jej przygoda z filmem zaczęła się na warsztatach filmowych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Szczecinie i owocem tej pracy jest film pt. "Mapa ciała", który odniósł spory sukces. Natalia tworzy treści na platformę Tik Tok, gdzie stara się dotrzeć do szerszego grona odbiorców, poruszając tematy związane z ośrodkiem, a jej celem jest zmiana stereotypów panujących w społeczeństwie na temat osób, które były w takich instytucjach. Poza nagrywaniem filmów interesuje się głównie polską muzyką z gatunku rap/hip-hop, od niedawna zaczęła otwierać się na poznawanie nowych ludzi i sprawia jej to ogrom szczęścia.
Scenarzystka i reżyserka, która aktywnie włącza się w inicjatywy promujące obecność kobiet w kulturze audiowizualnej. Jej etiudy były pokazywane na międzynarodowych festiwalach, w tym dedykowanych filmom feministycznym. Pracuje również jako koordynatorka i choreografka scen intymnych, gdzie opowiada się za tworzeniem bezpieczniejszych i zdrowszych warunków pracy dla telewizji i filmu.
Absolwentka Wyższej Szkoły Filmowej w Katalonii. Wieloletnia reporterka i reżyserka w programach typu reality show w TVN. Fotografka, operatorka, a jak trzeba to i montażystka. W wolnych od robienia i planowania zdjęć chwilach maluje, rzeźbi, odbija grafiki albo biega po lesie na nartach.
Ślązak, społecznik, opowiadacz i filmowiec. Absolwent Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filmówki na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie realizator nagrań w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego a po godzinach lider Stowarzyszenia "Opowiadamy", które zajmuje się edukacją i kampaniami społecznymi z zakresu kultury, historii i ochrony środowiska- głównie poprzez formy filmowe, wydawnictwa oraz warsztaty. Wyróżniony przez starostwo powiatowe w Oleśnie za twórczość artystyczną, upowszechniania i ochrony kultury.
Reżyserka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. Otrzymała nagrodę za „Najlepszy Dyplom roku 2017”, jest laureatką nagrody na 5. Forum Młodej Reżyserii (2015). Oprócz pracy w teatrze zajmuje się również performansem, projektami w przestrzeni miejskiej, formami eksperymentalnymi i nowymi technologiami (VR) oraz działaniami o charakterze społeczno-aktywistycznym. W reakcji na sytuację w naszym regionie, reżim Łukaszenki oraz wojnę w Ukrainie utworzyła Kolektyw InterSlavia - zrzeszający artystki, artystów, aktywistki, aktywistów i inne osoby pochodzące z krajów słowiańskich, które mają potrzebę i chęć do działania. Jest również współtwórczynią projektu Kroniki Przestrzeni Wirtualnych.
Wychowany w Nowej Zelandii reżyser, scenarzysta, producent podcastów. Absolwent filozofii i politologiii na Victoria University of Wellington, dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Reżyser i scenarzysta czarnej komedii "Nie da się kochać" (2017), współautor mockumentu "Let's talk about the Birds" (2022). Producent podcastu dokumentalnego "Stories from the Eastern West" wydawanego przez portal Culture.pl.
Absolwent Organizacji Produkcji Filmowej i TV w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie autor reportaży i felietonów telewizyjnych. Szczególnie bliskie są mu tematy społeczne. W wolnych chwilach maluje obrazy i uprawia sport.